Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Udalosti · Regionálna výstava poštových holubov KDTVR - Šariš 2012

Regionálna výstava poštových holubov KDTVR - Šariš 2012

Obálka oznamuTie najlepšie holuby z východu Slovenska v sobotu 15. decembra v Demjate. To si určite netreba nechať ujsť.

Pridané: 22 novembra 2012, 17:57 | Zobrazené: 11453xPridal: Dušan Konečný


Priložené dokumenty

TypNázov
Dokument programu MS Excel 97 - 2003Výstavné karty
Dokument PDFPropozície výstavy
Dokument programu MS Word 97 - 2003Zoznam odovzdaných holubov

Pridajte Vaše postrehy alebo fotografie z tejto udalosti

Záložka na tento príspevok Dušan Konečný (14. decembra 2012 21:58)

Výstava šarišského regiónu vyzerá veľmi nádejne. Priestory pre výstavu vyzerajú výborne, hostia sa určite budú cítiť dobre a odnesú si len príjemné zážitky. Počas mojej návštevy už boli holuby v klietkach a prebiehalo vyhodnocovanie kategórií Štandard.

Vďaka ochotnej spolupráci organizačného výboru a pomoci Jozefa Bednára sa podarilo nafotiť víťaznú kolekciu najlepších holubov.

Niekoľko fotiek z príprav výstavy pripájam aj k dnešnému príspevku.

Priestory v Demjate na jednotkuVíťazi poputujú na pódiumOrg. výbor ml dnes plné ruky prácePosudzovanie kat. štandardHoluby si vyslúžili aj vianočnú výzdobu...p. Ninčák so svojim obľúbencomNajlepšie holuby na VIP miestaKošičania po vyhodnotení už kľudníNa koniec ostalo vyhodnotenie výsledkovdobrá nálada ostala až do večera

Záložka na tento príspevok Dušan Konečný (15. decembra 2012 20:30)

Výstava v Demjate bola podľa organizátorov veľmi úspešná. Pozrieť na najlepšie holuby prišlo viac ako 200 návštevníkov a po celý deň vládla veľmi dobrá atmosféra. V bufete sa podával guláš, ktorý sa zrejme podaril, pretože keď som dorazil po 14tej, už sa mi neušlo.

Predaj potrieb zabezpečili manželia Seligovci, chovatelia mali možnosť nakúpiť špičkové holuby od Antona Valigu.

O 15tej začalo oceňovanie víťazov pre jednotlivé kategórie a neskôr aj pre víťazov regionálnych pretekov a najlepších chovateľov regiónu Šariš.

Obec Demjata ukázala, že je na takúto akciu výborne pripravená a chovateľom poštových holubov ponúkla spoločenskú udalosť tej najvyššej úrovne.

Víťazné holuby na pódiuO poháre núdza nebolapoháre pre najlepších ako sa patrípoháre pre najlepších ako sa patrípoháre pre najlepších ako sa patrípoháre pre najlepších ako sa patrímôj osobný favorit - 475ka od Bendárovcovhlavný ošetrovateľ v Demjate :)Jaroslav Bodonský a Milan Mojzešv strede Jozef Bednár ml. s Jarom Mojzešommanželia SeligovciPríprava na ocenenie víťazovVýstavná hala bola plná po celý deňVýstavná hala bola plná po celý deňTibor Gornaľ a Juraj VysokýVíťazi kat. A, zľava Ladislav Dulovič, Tibor Gornaľ a Juraj Vysokývíťazi kat. B zľava Peter Huraj, Richard Baško a Andrej Novákkat. C zľava Jozef Bednár ml., Alexander Mihalík st., Jaroslav Bodonskýkat. D zľava Jozef Bednár ml., p.Šalgovič, Juraj Vysoký (v mene Pavla Demetera)kat. E zľava Ivo Rodák (za Mareka Pleska), Jozef Bednár ml., Jaroslav Bodonský (za Petra Duláka)kat. G zľava Richard Baško, synček Seligovcov, Jozef Bednár ml.kat H zľava p. Šalgovič za Jozefa Juhása, Jozef Bednár ml., Tibor Gornaľvýkon Holub - zľava Jaroslav Novický, Alexander Mihalík st., Milan Vojtko za Mariána Brezinuvýkon HA - zľava Milan Sabol, Peter Ebský, Jozef TitkoŠtandard H - zľava Ivo Rodák, Richard Baško, Tibor GornaľŠtandard HA - zľava Ivo Rodák, Milan Vojtko, p. VavrekNajlepší štrekári ŠarišaGenerálni majstri regiónu ŠarišV Demjate neboli pekné len holuby :)

Záložka na tento príspevok Richard Baško (18. decembra 2012 10:59)

Skutočne veľmi vydarená výstava, pekné výstavné priestory, pohostinný starosta.....škoda len, že bývalý veľký región nevystavoval spoločne.

Pridajte Vaše postrehy alebo fotografie z tejto udalosti

Reklama