Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Udalosti · Oblastná výstava OZ Bratislava 2013

Oblastná výstava OZ Bratislava 2013

Obálka oznamuVýbor a členovia OZ Bratislava Vás srdečne pozývajú na oblastnú výstavu, ktorá sa bude konať v sobotu, 30. novembra 2013 v obci Viničné - v malebnom prostredí úpätia Malých Karpát.

Urobte si výlet smerom na naše hlavné mesto a pozrite si naživo holuby Štefana Podmanického, ktoré mu vylietali Majstra Slovenska na Super dlhých tratiach, trojnásobného oblastného víťaza a zároveň Eso holuba OZ BA 2013 "1130" z holubníka Alojza Barbírika, víťaza Západoslovenského regiónu z preteku Nienburg "474" z holubníka nášho majstra Michala Gajdúška, Eso Malokarpatského regiónu a zároveň najvýkonnejšieho holuba OZ BA - "55" z holubníka Danubia Teamu a ďalšie Top holuby, ktoré u nás lietajú.

Prehliadka holubov je spojená s občerstvením a posedením v priateľskom prostredí spoločenského centra Aréna vo Viničnom.

Obec Viničné nájdete veľmi ľahko. Je to jediná obec medzi Sencom a Pezinkom a okrem iného disponuje aj bezprostredným pripojením na diaľnicu D1. Z diaľnice stačí použiť výjazd na Senec a pokračovať smerom na Pezinok, po pár kilometroch ste vo Viničnom.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Pridané: 7 novembra 2013, 10:31 | Zobrazené: 8295xPridal: Dušan Konečný


Pridajte Vaše postrehy alebo fotografie z tejto udalosti

Záložka na tento príspevok Dušan Konečný (24. novembra 2013 14:40)

Na obrázku je upresnené umiestnenie spoločenského centra Aréna vo Viničnom

Umiestnenie centra Arena

Záložka na tento príspevok Dušan Konečný (1. decembra 2013 10:53)

A máme po výstave. Výborné priestory, pokojná a dôstojná atmosféra, skvelý srnčí guláš, kvalitné víno, návštevy zo Senice, Trnavy aj Žiliny.

Všetkým ďakujeme za návštevu a veríme, že sa prídete pozrieť aj o rok

Piatkové prípravyNaši odborníci na štandard- PAvol Korbaš, Jozef Cingel ml, Vladimír Kúska1130 - Alojz Barbírik, 2 x 1. cena OZOblastný víťaz preteku Gotha v extrémnych horúčavách (Jozef Šándor)55 - najvýkonnejší holub OZ BA, Danubia TeamPeter Vačok, Marián Pelech, Alojz Barbírikčasť tomboly od našich sponzorovOcenenie pre najlepších...Hala je pripravená pre návštevníkovholubári zo ZO Lehnicepred zhasnutím svetielZO Senec s našim majstrom Michalom GajduškomJán Reicher a Pavol KorbašPavol Čižnár - náš novozačínajúci chovateľJán Három - ZO RusovceViktor Špindor, kat. štandardKarol Krajčovič, kat. štandardAlbín Bednár, kat. štandardVladimír Kúska, kat. štandardPavol Čižnár, kat. štandardEduard Čík, víťaz prvého preteku sezónyĽubomír Durgala - víťaz preteku Kladno, 9.5.2013Ján Klamík, víťaz preteku Jihlava 5.5.2013Jaroslav Mičunek, víťaz preteku Cheb KM, 9.6.2013Michal Gajdušek, víťaz preteku Nienburg 15.6.2013Aloj Barbírik - 4 prvé ceny v sezóne 2013Igor Šillo, víťaz preteku Nienburg 14.7.2013Jozef Šándor - víťaz preteku Gotha 28.7.2013Karol Bauer - 2 prvé ceny na pretekoch mladých holubovJi Jie - víťaz preteku Jihlava 1.9.2013Ladislav Tanko (Danubia Team)Danubia TeamJozef Fulop (Danubia Team)Viliam Barčin - eso ročiakLadislav Fule - majster OZ BA s mladými holubmiViliam Barčin - 2. miesto MKTJi Jie - 3. miesto MSTŠtefan Podmanický - vicemjaster DT a majster Slovenska SDTMichal Gajdúšek - majster DTĽudovít Čapla - 3. miesto v majstrovstve oblastinaši najlepší - Michal Gajdúšek, Igor Šillo a Ľudovít ČaplaJozef Šándor so svojim víťazompri majstrovskom stole

Záložka na tento príspevok Jaroslav Strnad (1. decembra 2013 19:18)

Blahopřeji Všem oceněným chovatelům OZ Bratislava v závodní sezoně 2013 ! Jaroslav Strnad - Rohatec

Pridajte Vaše postrehy alebo fotografie z tejto udalosti

Reklama