Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Holubárska nástenka · Ukončenie prvého ročníka kupónovej aukcie

Ukončenie prvého ročníka kupónovej aukcie

A máme to za sebou. Prvý pokus o dobročinnú aukciu poštových holubov pre dobrú vec skončil v nedeľu, 31. marca. Ukončenie aukcií jednotlivých holubov bolo rozložené medzi 20:00 a 21:20. Celkovo sme v nedeľu zaznamenali viac ako 1500 návštev, ukončenie v reálnom čase sledovalo niečo vyše sto návštevníkov.

Do aukcie sa zapojilo 84 špičkových slovenských, českých a zahraničných chovateľov, ktorí bez mihnutia oka darovali poukaz na mláďatá z chovných alebo vdovských oddelení, často po tom najlepšom, čo na holubníku majú. Za ich veľkorysosť a chuť pomôcť im v mene Fondu pomoci mladým chovateľom ešte raz srdečne ďakujeme. Veľká vďaka patrí aj všetkým záujemcom, ktorým aukcia neostala ľahostajná a vydražili kupóny v celkovej hodnote viac, ako 4 600 EUR, čo je obdivuhodná suma.

Aukcia mala vo všeobecnosti veľmi pozitívnu odozvu, viacero chovateľov sa rozhodlo pridať svoj kupón počas priebehu aukcie. Veľmi nás teší, že ani jeden kupón neostal bez záujemcu.

Čo nasleduje?


V nasledujúcich dňoch budeme identifikovať prijaté platby, rozposielať víťazom oficiálne kupóny a zároveň informovať chovateľov, kto ich kupón vydražil. Pri mláďatách zo zahraničia budeme víťazov aukcií informovať o približnom termíne ich importu na Slovensko a možnostiach prevzatia.

Keďže sa jedná o pomerne vysoký počet kupónov, radi by sme Vás poprosili o trpezlivosť. Pri otázkach, či pripomienkach je vždy k dispozícii e-mailová adresa holubar@holubar.sk.

Po distribúcii kupónov prichádza na rad tá najdôležitejšia úloha - distribúcia finančných prostriedkov medzi mladých chovateľov, ako primárny cieľ celej aukcie. Niekoľko žiadostí nám už prišlo, ak máte vo Vašom okolí mladého chovateľa, ktorému by pomohla výpomoc so zaplatením letového alebo základných potrieb, dajte nám o ňom vedieť.

Čoskoro zverejníme aj stránku venovanú fondu, kde bude dostupný zostatok na účte a samozrejme aj všetky pohyby a informácie o tom, ako vyzbierané peniaze pomáhajú.

Pridané: 2 apríla 2013, 10:42 | Zobrazené: 3352xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 7

Záložka na tento komentár Miroslav Scibravy (14. apríla 2013 20:54)

Pekny den!
Chcem sa spytat ci ste dostali platbu 40 eur od /M.Scibravy/ za holuba na pozicii 84 majitel Adamek Stanislav v kuponovej aukcie?
Dakujem za odpoved.

Záložka na tento komentár Dušan Konečný (15. apríla 2013 15:37)

p. Scibravy, platba bola prijata, v priebehu tyzdna posielam e-mailom kupon.

Záložka na tento komentár Majdák Michal (20. apríla 2013 16:06)

Dobrý deń. CHcel by som vedieť či bola prijata platba za holuby na pozicií 3,33,38 a taktiež aký bude ďalši postup ďakujem.

Záložka na tento komentár Dušan Konečný (20. apríla 2013 21:43)

p. Majdak, platby boli prijate. Kupony su pripravene, v priebehu zajtrajska zacinam rozosielat.

Záložka na tento komentár Ján Včela (3. mája 2013 11:11)

P. Konečný, od 20. 4 . ubehli 2. týždne a nič nového. Kupón žiadny, informácie žiadne.Peniaze sa na účte a tým je to vyriešené.....

Záložka na tento komentár Dušan Konečný (3. mája 2013 19:07)

p. Vcela, lepsie sluzby momentalne nedokazem ponuknut. Ak je to pre Vas neprijatelne, staci napisat, peniaze Vam vratim.

Záložka na tento komentár Ján Trebuňák (16. mája 2013 21:41)

Dražený holub 73 je možné si ho zobrať.


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama