Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Holubárska nástenka · Ukončenie aukcií TS Lohót

Ukončenie aukcií TS Lohót

Obálka oznamu
Dnes večer končia posledné dve časti aukcie finalistov testovacej stanice Lohót. Keďže ide o tie najlepšie holuby TS v sezóne 2012 aj záujemcov je pochopiteľne viac a súťaže o jednotlivé holuby budú o to zaujímavejšie.

Tu je niekoľko tipov pre prihadzovanie:

1/ Nečakajte do poslednej sekundy. Ak niekto prihodí v poslednej minúte, aukcia sa predĺži o 60 sekúnd a je jedno či bolo prihodené 5 sekúnd alebo 55 sekúnd pred koncom. Pri čakaní do poslednej sekundy riskujete, že Vaša ponuka už nebude prijatá. Rozhoduje totiž čas servera a v istých prípadoch môže nastať situácia, že sa časomiera odpočítavania času pre jednotlivé holuby mierne odchýli od času na serveri (najmä ak necháte stránku dlhší čas neobnovenú)

2/ Obnovujte stránku aukcie čo najčastejšie. Aktuálne ponuky a čas servera pre odpočítavanie sú nanovo načítané pri každom obnovení stránky. Pre obnovenie Vám slúžia zelené tlačidlá pri každom holubovi (zelený krúžok so šípkou vpravo hore) alebo klávesa F5

3/ Sledujte holuby na ktoré prihadzujete na stránke Moje ponuky. Na tejto stránke sa Vám zobrazia len holuby, na ktoré ste už prihodili a ich dražba je stále aktívna. Je to efektívny nástroj ako nestratiť prehľad o svojich ponukách pri vyššom počte holubov.

Ak sa Vám podarí úspešne vydražiť holuba (alebo sa Vám to podarilo v predošlých častiach aukcie) napíšte nám prosím na e-mailovú adresu holubar@holubar.sk, či máte predbežný záujem o dovoz holuba/holubov k Vám. Cena za dovoz bude stanovená na základe počtu a polohy záujemcov a bude zverejnená najneskôr počas nasledujúceho víkendu. V prípade potreby doplnenia informácií Vás budeme telefonicky kontaktovať v priebehu nasledujúcich dní.

Platbu za vydražené holuby môžete uskutočniť vopred prevodom na účet 4011538306/7500 (ČSOB a.s.). Do poznámky prosím napíšte označenie holuba/holubov, ktoré ste vydražili. Po pripísaní platby na účet Vám pošleme na email potvrdenie o zaplatení.

Za holuby je možné zaplatiť aj v hotovosti pri osobnom odbere alebo po ich dovoze k Vám. Holuby budú pripravené pre osobný odber už od zajtra (piatok 2.11.2012). Holubník testovacej stanice sa nachádza v Kameničnej - časť Lohót. Jeho zadnú stenu s veľkým nápisom uvidíte z hlavnej cesty za Kolárovom v smere na Komárno po ľavej strane. Telefónne číslo na prevádzkovateľa testovacej stanice - p. Tibora Tótha je +421 907 792 526

Prajeme veľa šťastia pri dražení Vašich favoritov.

Pridané: 1 novembra 2012, 16:20 | Zobrazené: 3290xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 3

Záložka na tento komentár Dušan Konečný (1. novembra 2012 20:54)

Aukcie boli ukončené, celkovo bolo predaných 88 holubov z celkového počtu 186.

Ostatné holuby sú na predaj podľa dohody s p. Tóthom

Záložka na tento komentár Dušan Konečný (2. novembra 2012 10:12)

Ospravedlňujeme sa chovateľom, ktorých uviedla do omylu správa o ukončení aukcie, viac sa o tom dočítate na fóre

Záložka na tento komentár Dušan Konečný (2. novembra 2012 18:11)

Tak cena dovozu bola stanovená skôr, ako som sám čakal. Cena za dovoz je 5 EUR na holuba.

Víťazi aukcií, ktorí predbežne nahlásili záujem o dovoz holubov a cena dovozu je pre nich neprijateľná nech prosím napíšu na holubar@holubar.sk, zavolajú na 0907 662 663 alebo priamo p. Tóthovi na číslo +421 907 792 526 a dohodnú individuálny odber holubov alebo ďalšie možnosti ich prevzatia.

O termíne a trase rozvozu Vás budeme čoskoro informovať.


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama