Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Holubárska nástenka · Prestup medzi ZO v ČR

Prestup medzi ZO v ČR

Obálka oznamuPísal nám jeden mladý chovateľ z ČR s otázkou, ako je to s možnosťami prestupu do inej ZO. Vo svojej ZO sa žiaľ nestretol s ústretovým prístupom starších chovateľov, preto by to chcel skúsiť v inej organizácii.

Za akých podmienok je v ČR možné prestúpiť? Dá sa to ešte v tomto čase alebo je potrebné počkať až na ďalšiu sezónu? Existujú nejaké špeciálne obmedzenia alebo podmienky, ktoré treba splniť? Čo treba pre takýto prestup urobiť?

Pridané: 9 marca 2012, 17:49 | Zobrazené: 2708xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 3

Záložka na tento komentár Josef Foret (9. marca 2012 19:46)

Obať se do Čech na victory.ph@centrum .cz poradím.

Záložka na tento komentár frydo (10. marca 2012 21:41)

Je to tajne ked to nenapisete sem? preco sa vsetky informacie u holubarov musia vymienat sukromne cez maily? to potom na ludi posobi ako keby sme boli nejaky tajny spolok

Záložka na tento komentár Martin Jurásek (12. marca 2012 12:52)

Hostovat v ZS jiné oblasti může chovatel i bez souhlasu vlastního OS CHPH. Základní organizace umožňující hostování chovatele a přijímající nového člena je povinna:

a) Zvážit, zda poloha holubníku hostujícího nebo nového člena výrazně nenarušuje územní celistvost OS

b) Nechat si odsouhlasit svým zřizovatelem (výbor OS CHPH), zařazení nového nebo hostujícího chovatele do výsledkových listin OS na základě předpokladu, že poloha holubníku hostujícího nebo nového chovatele nezpůsobí z daného letového směru poškození ostatních účastníků závodu vlastního OS CHPH. Hostující chovatel musí mít ve výsledkové listině i v tabulkách soutěží OS místo označení ZO nebo bydliště uvedeno „hostující“. Zahraniční chovatel příslušnost ke státu.

c) V blízkosti státních hranic lze povolit hostování chovatelů ze Slovenska, Rakouska, Německa a Polska. OS které povolí hostování chovatelů s holubníkem mimo území ČR, musí zaslat jejich jmenný seznam za uplynulou sezónu výcvikáři zemského sdružení do 31.8.

Vydaný souhlas k hostování je platný jen pro příslušnou závodní sezónu. Hostování ZO není povoleno.


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama