Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Holubárska nástenka · Na návšteve u Petra Cvaška

Na návšteve u Petra Cvaška

Obálka oznamu
V prvej polovici februára sme si s Igorom Šillom urobili výlet do Púchova. Igor navštívil dobrého priateľa a ja som mal možnosť spoznať viacnásobného majstra OZ Považská Bystrica - Petra Cvaška. V sezóne 2012 obsadil v generálnom majstrovstve úctyhodnú striebornú pozíciu za Jozefom Brzým, no za posledných 10 rokov mu prešlo rukami už viacero zlatých pohárov.

Petrova manželka sa postarala o kráľovské pohostenie a Petra prišli pozrieť aj priatelia Rudolf Jakubík a Ladislav Bartošek - vicemajster OZ Trenčín 2012. Okrem iného som mal možnosť vidieť aj odfotiť dve holubičky, ktoré nás reprezentovali na nedávnej Olympiáde v Nitre v kategórii B a C. Verím, že sa mi do tejto oblasti podarí opäť čoskoro vyraziť a snáď aj priniesť nejaké reportáže.

Na čo sa slovenskí chovatelia môžu už teraz tešiť sú prisľúbené poukazy do benefičnej aukcie pre podporu mladých chovateľov od všetkých troch vyššie spomenutých špičkových chovateľov.

Aukcia bude spustená už čoskoro, v ponuke bude viac ako 50 poukazov na mladé holuby od slovenských aj zahraničných chovateľov.
zľava: Igor Šillo, Rudolf Jakubík, Peter CvaškoPeter Cvaško s manželkouPri Petrovi Ladislav BartošekHolubica 957 - 22. miesot v kat. BHolubica 335 - 15. miesto v kat. C

Pridané: 28 februára 2013, 11:13 | Zobrazené: 5148xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 1

Záložka na tento komentár Július Krško (3. marca 2013 17:32)

Prvorade by som chcel pozdraviť týchto pánov a popriať im veľa zdravia a elánu do ďalších rokov, je dobré vidieť ak sa konkurencia stretne, podiskutuje,vymení názory a uctí jeden druhého. S pozdravom Krško.


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama