Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Holubárska nástenka · holubar.sk oslavuje prvé narodeniny

holubar.sk oslavuje prvé narodeniny

Obálka oznamuDnes je to presne rok od prvého spustenia stránok holubar.sk. Ten čas ubehol veľmi rýchlo a na pohľad sa zdá, že ešte nie je čo hodnotiť. Na začiatku to má každá internetová stránka ťažké. Obsahu veľa nie je, základňa fanúšikov sa len začína tvoriť a návštevnosť sa hýbe okolo bodu mrazu.

Naše stránky výnimkou neboli. Prvé tri mesiace sa prišlo pozrieť 10 - 15 návštevníkov za deň a trend nenaznačoval zmenu k lepšiemu. Zmeny prišli po novom roku, keď bola dokončená vylepšená verzia hľadania zaletených holubov. Dnes môžeme spokojne povedať, že naša aplikácia sa ujala a počas roka pomohla desiatkam chovateľov nájsť majiteľov hlásených holubov a mnohým laikom poskytla nasmerovanie alebo radu, čo majú s holubom robiť.

Na hľadaní zaletených holubov budeme naďalej pracovať a čoskoro bude databáza aplikácie presunutá na medzinárodnú doménu, kde bude dostupná vo viacerých jazykoch a uľahčí hlásenie holubov nielen v rámci krajiny, ale medzinárodne, čo je pri poštových holuboch obzvlášť dôležité. Začali sme v tomto smere spolupracovať aj s funkcionármi SZCHPH s cieľom zjednotenia hľadania zaletených holubov na Slovensku pod jednu databázu.

Od spustenia stránok pribudlo vyše 40 článkov v rôznych kategóriách a ďalšie príspevky na holubárskej nástenke, ktoré pomáhajú nielen mladým chovateľom dostať sa do problematiky chovu ale aj verejnosti zoznámiť sa so základnými princípmi pretekov poštových holubov a zvyšovať tak osvetu nášho obľúbeného športu na slovenskom internete.

O tom, že sa veci hýbu tým správnym smerom naznačuje aj návštevnosť, ktorá má z mesiaca na mesiac rastúci trend a podľa údajov Google Analytics máme mesačne viac ako 3000 stabilných jedinečných návštevníkov zo Slovenskej aj Českej republiky. O kvalite obsahu hovorí aj fakt, že ak dnes do Google zadáte frázu "poštové holuby", odkaz na holubar.sk nájdete medzi prvými.

Ďalšie plány


Do budúcnosti by sme chceli podporiť pridávanie obsahu Vami - našimi návštevníkmi. Uvedomujeme si, že registrácia je pre mnohých príťažou a odrádza ich od prispievania, preto napr. od dnešného dňa majú možnosť prispieť na diskusné fórum aj neprihlásení návštevníci, stačí ak pri písaní zadajú meno alebo prezývku a odpoveď na kontrolnú otázku ako ochranu pred spamom. Podobné zmeny čakajú aj náš bazár, kde by sme okrem toho chceli pridať aj možnosť nahrávanie fotiek pre inzeráty, čo môže v mnohých prípadoch pomôcť pri predaji.

Zmeny budú aj v nastaveniach súkromia. Aktuálne nastavenia neumožňujú neprihláseným používateľom vidieť kontakt na chovateľov, ktorí sú registrovaní a zaradení do OZ či ZO, čo mnohokrát znemožňuje rýchlejší kontakt. O zmenách v tejto oblasti budeme informovať vo vlastnom príspevku.

Jedným z cieľov do budúcnosti je priniesť Vám viac reportáží s Vami - našimi chovateľmi. Rozhovory a foto-reportáže s víťazmi súťaží, pretekov, ale aj s mladými či bežnými radovými chovateľmi.

Na záver


Záverom príspevku chceme zo srdca poďakovať všetkým chovateľom a fanúšikom, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli pri vytváraní stránok a ich obsahu. Tiež ďakujeme všetkým návštevníkom, ktorí si vždy nájdu chvíľku času a prídu si prečítať, čo je nové. Veríme, že pre Vás naše stránky budú zaujímavé aj naďalej a tešíme sa na každú Vašu návštevu.

Pridané: 1 októbra 2012, 18:24 | Zobrazené: 2720xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 4

Záložka na tento komentár Ján Trebuňák (1. októbra 2012 19:50)

Všetko najlepšie a čo najviac spokojných návštevnikov.

Záložka na tento komentár Scibravy Miro (1. októbra 2012 20:44)

Blahozelam k 1.vyrociu stranky.Stranka je super.Odborne zahranicne preklady o chove holubov velmi potesia.Uz aj nejaky obchod na spestrenie.Je to O.K.

Záložka na tento komentár Martin Jurásek (2. októbra 2012 17:48)

Vše nejlepší k 1. roku a do dalších let mnoho zajímavých článků a ještě víc spokojených návštěvníků.

Záložka na tento komentár Stanislav Danajka (12. decembra 2012 21:18)

Taktiež sa pripájam k blahoželaniu, a prajem vám veľa úspechov a aj nervov pri spravovaní vašej stránky, je obsahovo asi najhodnotnejšia na Slovensku, snažím sa ju spropagovavať aj u naších batov v Čechách. Dežím palce.


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama