Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Holubárska nástenka · Aukcie holubov ešte transparentnejšie

Aukcie holubov ešte transparentnejšie

Obálka oznamuMnohí z Vás ocenili fakt, že sa pri našich aukciách nezobrazujú mená prihadzujúcich. Máte tak pri kúpe holuba zabezpečenú diskrétnosť a nemusíte sa obávať o narušenie Vášho súkromia. Zmenili sme aj doterajšie nastavenie, keď sa Vám zobrazovalo meno pri Vašich ponukách - pre mnohých chovateľov to pôsobilo mätúco, preto sa Vám teraz Vaše ponuky zvýrazňujú iba zelenou farbou písma.

Pri skrytých menách záujemcov sa však otvára otázka, či nie sú ceny manipulované majiteľom aukcie za účelom zvýšenia zisku z predaja. Všetky ponuky sú kontrolované administrátorom, no aby sme si získali Vašu plnú dôveru, nastavili sme systém tak, aby si finálny víťaz aukcie po jej ukončení mohol prezrieť mená ostatných záujemcov. Mená záujemcov sa zobrazujú iba finálnym víťazom a iba po ukončení aukcií.

Predávajúcim, ktorí doteraz poskytovali víťazom zoznam ostatných záujemcov takéto nastavenie ušetrí prácu a víťazi si ho budú môcť pozrieť okamžite po úspešnom ukončení dražby.

Nastavenie platí samozrejme aj spätne pre všetky doteraz zrealizované aukcie. Ak ste teda u nás nejakú aukciu v minulosti vyhrali, máte možnosť pozrieť sa, s kým ste o holuby súťažili. Najjednoduchšie si zobrazíte zoznam víťazných aukcií v archíve Vašich ponúk.

Pre tých z Vás, ktorí nájdu v zozname svojich súperov aj meno administrátora stránok radi sprístupníme mená záujemcov, pre ktorých bola daná ponuka vložená. Niekedy sa totiž stáva, že chovatelia nemajú v deň ukončenia aukcie prístup na internet, preto im ponúkame možnosť prihadzovania v ich mene.

Viac informácií a odpovede na najčastejšie otázky o fungovaní nášho aukčného systému nájdete na stránke Časté otázky

Pridané: 29 decembra 2012, 08:43 | Zobrazené: 3213xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 2

Záložka na tento komentár Peter Evin (29. decembra 2012 13:02)

Oceňujem uvedený postup, super.

Záložka na tento komentár Michal Hirjak (29. decembra 2012 16:26)

Ocenujem,len aby boli aj majitelia drazenych holubkov taky transparenty! Happy new year!


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama