Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Holubárska nástenka · Sťahovanie predajne

Sťahovanie predajne

Obálka oznamuAko sa niekedy hovorí: "Človek mieni, život mení", tentokrát to platí aj pre nás a s priateľkou sme sa najmä z rodinných dôvodov rozhodli zmeniť adresu a dá sa povedať, že aj "koniec Slovenska", z Košíc sa totiž sťahujeme do Senca.

Pre stránky holubar.sk to samozrejme veľký dopad mať nebude, zmení sa iba adresa predajne - tovar bude presťahovaný do Blatného - oficiálneho sídla spoločnosti Columba Trade, na Šarfickú ulicu. Bližšie to k nám tentokrát budú mať chovatelia z okolia Bratislavy, Trnavy, či Pezinka.

Zmenu bude možno mierne cítiť aj na obsahu. Bližšie to aj pre nás bude k chovateľom západného Slovenska preto sa môžete tešiť na častejšie reportáže aj z nášho západu. Na východ sa však určite nechystáme zanevrieť, priateľka pochádza z Vranova, ja mám zas rodinu v Strážskom a samozrejme je na východe kopec skvelých chovateľov, o ktorých treba aj naďalej písať a prezentovať

Pre mňa má sťahovanie ešte jeden veľmi špeciálny "význam" - s otcom sme už položili základy pre nový holubník a tak už o holuboch nebudem len snívať a písať, ale sa k nim konečne po viac ako 8 rokoch vrátim. Členský poplatok SZCHPH bol uhradený kde inde ako v mojej domovskej organizácii ZO Kráľová pri Senci, v ktorej okrem iného sídlia aj 4 najlepší chovatelia z TOP 10 2012 OZ Bratislava, o neľahkú konkurenciu mám teda postarané :) Prvé mláďatká sú už rezervované a keď sa nám podarí postaviť holubník, určite na stránky pribudne aj foto-návod pre začínajúcich chovateľov, ktorí majú stavbu pred sebou.

Týmto príspevkom by som chcel aj poďakovať mojej priateľke, ktorá mi toleruje moju "cestu za snom", vydržala to so mnou napriek nespočetným večerom a víkendom strávených pri počítači. Taká žena sa dnes nehľadá ľahko a aj ja som musel ísť až na druhý koniec Slovenska, aby som ju našiel :)

Hlavné sťahovanie prebehne v sobotu, 5.1.2013. Osobný odber tovaru bude po tomto dátume možný po dohode v Blatnom. Do 17.1.2013 bude obchod ešte v "krízovom" režime, faktúry za tovar bude možné posielať iba e-mailom a objednávky vytvorené medzi 10.1.2013 - 17.1.2013 bude možné odoslať až 17.1.2013. Za spôsobené nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Pridané: 4 januára 2013, 12:12 | Zobrazené: 2665xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 0


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama