Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Holubárska nástenka · Intermajstrovstvo 2014

Intermajstrovstvo 2014

Obálka oznamu
Myšlienka na novú medzinárodnú súťaž sa zrodila v hlave našich funkcionárov ešte začiatkom roka, členovia prezídia dali dokopy základné propozície, tie boli zaslané zväzom okolitých štátov. Z Maďarska a Poľska odozva neprišla a už to vyzeralo, že zo súťaže nič nebude, no v ČR to chovatelia zobrali vážne a poslali zoznam prihlásených chovateľov.

Prvé použiteľné preteky pre súťaž sú tu už o 10 dní, preto sa treba poponáhľať a odoslať prihlášku. Ideálny spôsob prihlásenia je centrálne v rámci Vášho OZ, kde len spíšete deklarované preteky pre povolené dátumy, napíšete zoznam prihlásených chovateľov a uhradíte poplatky na zväzový účet.

O všetko bude následne postarané za Vás, vyhodnotenie v rámci Slovenska bude zahrnuté do nového výpočtového programu a už začiatkom júna bude dostupné prvé priebežné poradie najlepších chovateľov. Jediné, na čo musíte myslieť je výber tých najlepších pretekárov v deň košovania - do súťaže sa vždy počíta prvých 5 nakošovaných holubov.

Pre úspech v súťaži potrebujete 3 preteky do 500 km, 3 preteky nad 500 km a z nich aspoň jednu 700ku a samozrejme holuby, ktoré Vám to zaletia. Vyberáte 5 holubov a traja najlepší Vám robia skóre.

Kompletné propozície nájdete na stránkach slovenského zväzu

Pridané: 7 mája 2014, 16:34 | Zobrazené: 2645xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 0


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama