Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Pripomienky a návrhy · Aukcie - postrehy, chyby, vylepšenia

Pridať do témy nový príspevok
  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>
AutorPríspevok

Dušan Konečný

Administrátor

Avatar používateľa Dušan Konečný


Príspevky: 70

Záložka na tento príspevok Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Po ukončení aukcií TS Lohót sme zaznamenali dve sťažnosti, keď sa pri holubovi objavila správa "Aukcia bola ukončená", pričom aukcia stále bežala (bola predĺžená o 60 sekúnd)

V týchto prípadoch by po obnovení stránky opäť nabehlo odpočítavanie času no zobrazená správa nechala používateľov v omyle, že aukciu už vyhrali a stránku už viac neobnovili.

Systém bol upravený tak, že po vypršaní času na počítadle sa zobrazí správa "Obnovte stránku". Správa "Aukcia bola ukončená" sa odteraz bude zobrazovať iba pri skutočne ukončených aukciách.

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti a veríme, že sa poškodeným u nás podarí v budúcnosti vydražiť ešte veľa kvalitných holubov.
2 Nov 2012, 10:04Zobraziť profil používateľa Dušan Konečný Súkromná správa s

Dušan Konečný

Administrátor

Avatar používateľa Dušan Konečný


Príspevky: 70

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Dnes zavedené zmeny:

- pribudla možnosť prezerať ukončené aukcie holubov, na ktoré ste prihadzovali. Holuby sú zoradené podľa času ukončenia ich aukcií (ako prvé sa zobrazujú holuby, ktorých aukcia sa končila najneskôr)

- zmena automatického predlžovania aukcií: ak prihodíte na holuba počas posledných 5 minút, aukcia sa predĺži o ďalších 5 minút od okamihu Vášho prihodenia.

- holuby na stránke Moje ponuky sú zoradené podľa času ukončenia ich aukcie (ako prvé sa zobrazujú tie, čo končia najskôr)
3 Nov 2012, 01:27Zobraziť profil používateľa Dušan Konečný Súkromná správa s

Dušan Konečný

Administrátor

Avatar používateľa Dušan Konečný


Príspevky: 70

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Opravená chyba pri automatickom prihadzovaní: ak na holuba ešte nie sú žiadne ponuky a ako prvú ponuku prihodíte vyššiu sumu ako vyvolávaciu cenu - bude prihodená iba vyvolávacia cena, nie vyvolávacia cena + jeden krok, ako doteraz.

Príklad: vyvolávacia cena je 30 EUR. Na holuba nie sú žiadne ponuky. Vy ponúknete za holuba 50 EUR a kliknete na "Prihodiť". Doteraz bola chybne pridaná ponuka 32 EUR, po oprave bude pridaná 30 EUR.
3 Nov 2012, 01:45Zobraziť profil používateľa Dušan Konečný Súkromná správa s

Dušan Konečný

Administrátor

Avatar používateľa Dušan Konečný


Príspevky: 70

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Úprava zobrazovanie záujemcov: ak ste aktuálny víťaz aukcie (Vaša ponuka je najvyššia), zobrazuje sa Vám pri holubovi Vaše meno, namiesto číslo záujemcu. Ostatným sa však zobrazuje iba "Záujemca x" ako tomu bolo doteraz
6 Nov 2012, 19:43Zobraziť profil používateľa Dušan Konečný Súkromná správa s

Dušan Konečný

Administrátor

Avatar používateľa Dušan Konečný


Príspevky: 70

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Opravené prihadzovanie:

1/ ak ste aktuálnym víťazom aukcie a odošlete ďalšie prihodenie, aktuálna cena holuba ostane nezmenená, no Vaša ďalšia ponuka bude uložená a bude slúžiť pre automatické prihadzovanie.

2/ automatické prihadzovanie nepridáva jeden krok v cene navyše ako doteraz.

Príklad: vyvolávacia cena holuba je 50 EUR. Vy ponúknete 100 EUR -> aktuálna cena holuba ostane na 50 EUR. Ak niekto prihodí na 55 EUR, systém za Vás automaticky prihodí na 55 EUR, nie na 60 EUR ako doteraz
17 Nov 2012, 19:22Zobraziť profil používateľa Dušan Konečný Súkromná správa s

Palo Holka

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok


Príspevky: 25

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Prosím Vás kde sa dajú prevziať holuby od Patrick M. Kuiper a Jean-Pierre Biesmans? Ďakujem
18 Dec 2012, 22:58Zobraziť profil používateľa Palo Holka Súkromná správa s

Dušan Konečný

Administrátor

Avatar používateľa Dušan Konečný


Príspevky: 70

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Informácie som doplnil do oboch aukcií, vrátane kontaktu na sprostredkovateľa.
19 Dec 2012, 07:24Zobraziť profil používateľa Dušan Konečný Súkromná správa s

Dušan Konečný

Administrátor

Avatar používateľa Dušan Konečný


Príspevky: 70

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Zobrazovanie mena pre vlastné ponuky bolo nahradené jeho zvýraznením zelenou farbou. Teraz sa Vám pri Vašich ponukách nezobrazuje meno ako odkaz na kontakt, ale iba slovko "Záujemca X" označené zelenou farbou, kde X je Vaše poradové číslo pri danej aukcii.
28 Dec 2012, 21:53Zobraziť profil používateľa Dušan Konečný Súkromná správa s

karel kalina

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok


Príspevky: 1

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

P*r*o*s*i*m autorizovat mé konto, abych mohl dražit v SK aukci
Děkuji : 21.05. E~mail 9@email.cz
CZ ~ Jindřichův Hradec mob.: +042O-**
¸¸¸¸L e t u z d a r ! ¸¸¸¸

Naposledy upravil karel kalina (9 Dec 2015, 19:54). Celkovo upravené 1x.

8 Dec 2015, 12:25Zobraziť profil používateľa karel kalina Súkromná správa s

Palo Holka

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok


Príspevky: 25

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

3 krát som posielal formulár o predaj svojich holubov. Odvtedy bolo spustených 5 dražieb a mne sa nikto ani neozval. Podotýkam vyplnil som všetky údaje, písal som dodatočne mail,doteraz nič a to je už mesiac čo som posielal požiadavku o predaj prvý krát. Preto sa páni chovatelia pýtam...možnosť predávať holuby je len pre elitu alebo pre koho? Síce nemám výsledky ale mám doma slušné holuby a koniec koncov pán majiteľ tohto portálu má percentá z predaja tak kde je problém? Dosť ma to hnevá lebo neviem ako to mám chápať,sú tie dražby iba pre "veľké mená" a my "obyčajní" nemáme právo predávať? Len prosím dakto nepovedzte že nieje na to čas keď každú chvíľu je spustená nová dražba...
16 Okt 2016, 07:24Zobraziť profil používateľa Palo Holka Súkromná správa s

Miroslav Stránsky

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok


Príspevky: 1

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Ja osobne si myslím,že je na majiteľovi stránok komu umožní dražbu a komu nie.Tak to beží všade.Napíš na PIPU ,že chceš dražiť.Osobne si myslím,že by mali byť nejaké kritéria kto bude dražiť a nie hocikto kto si zmyslí.Určite sú zaujímavejšie dražby tých chovateľov čo niečo dosiahli.To je môj názor.
18 Okt 2016, 07:56Zobraziť profil používateľa Miroslav Stránsky Súkromná správa s

Rastislav + Milan Šteffek

Užívateľ

Avatar používateľa Rastislav + Milan Šteffek


Príspevky: 4

Záložka na tento príspevokRe: Aukcie - postrehy, chyby, vylepšeniaCitovať

Aj ten hocikto može mat zaujmave holuby čo napr.kupil
18 Okt 2016, 10:21Zobraziť profil používateľa Rastislav + Milan Šteffek Súkromná správa s

Pridať do témy nový príspevok

  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama