Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Rady začiatočníkom · Mám holuba so zraneným krídlom

Pridať do témy nový príspevok
AutorPríspevok

mario

Užívateľ

Avatar používateľa  mario


Príspevky: 7

Záložka na tento príspevokRe: Mám holuba so zraneným krídlomCitovať

Dobri den .Ja chovam postove holuby a mam ich vonku na dvore v holubniku a ziadny nezamrzne . Ale neviem hrivnaky odletuju. Neviem ci zamrzne ci nie . Ak mate daku butku z dreva tak donej ho dajte takej velkej aby si mohol aspon natiahnut kridla , a stale cista nezamrznuta voda a krmivo aspon 2x denne.A ak nie tak do daakej krabice a do pivnice a ku oknu aby mal svetlo :) . Ak bivate v bitovke alebo panelaku tak neviem :(.
22 Sep 2013, 19:55Zobraziť profil používateľa mario Súkromná správa s

natalia repkova

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: Mám holuba so zraneným krídlomCitovať

dobrý deň ja keď som našla holuba ta som mu davala jačmen a chvilu mu trvalo kým ho začal jesť,mam taký problem moj holub ked ho vyberem z klietky tak ide a spusti dole jedno krídlo a tak sa to opakuje neviem že či ma zlomene kridlo alebo je chorý ,neviem lebo nam minule nabural do okna .neviete mi poradit?
8 Jún 2021, 06:42

jozef

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: Mám holuba so zraneným krídlomCitovať

zrejme ma preťažené krídlo už nebude lietať súťažne - výsledky.
24 Jún 2021, 18:15

Michaela

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: Mám holuba so zraneným krídlomCitovať

Dobrý deň, pridávam sa k téme aj ja, takisto som našla zrazeneho holuba na ceste, zobrala som ho do záhradného domčeka, ma zlomené krídlo, už tam mal infekciu, tu som mu preliečila antibiotikami, ale krídlo sa mu pravdepodobne bez operácie nezhojí. V našom meste si nikto z veterinarov netrúfol ani zafixovať mu ho a do iného mesta nemám možnosť ho odviesť. Tak som si ho nechala v tom domčeku. Problém je, že mam obavu, či tam prežije zimu a nezamrzne a tiež, ak budem musieť odcestovať na pár dni, či to tam zvládne. Keď prídem z prace, vždy ho vypustím na záhradu, ale on v sekunde uteká späť do toho záhradného domčeka????????‍♀️ Ma vôbec šancu na život v zime?
15 Nov 2022, 20:14

Michaela

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: Mám holuba so zraneným krídlomCitovať

Dobrý deň, pridávam sa k téme aj ja, takisto som našla zrazeneho holuba na ceste, zobrala som ho do záhradného domčeka, ma zlomené krídlo, už tam mal infekciu, tu som mu preliečila antibiotikami, ale krídlo sa mu pravdepodobne bez operácie nezhojí. V našom meste si nikto z veterinarov netrúfol ani zafixovať mu ho a do iného mesta nemám možnosť ho odviesť. Tak som si ho nechala v tom domčeku. Problém je, že mam obavu, či tam prežije zimu a nezamrzne a tiež, ak budem musieť odcestovať na pár dni, či to tam zvládne. Keď prídem z prace, vždy ho vypustím na záhradu, ale on v sekunde uteká späť do toho záhradného domčeka????????‍♀️ Ma vôbec šancu na život v zime?
15 Nov 2022, 20:14

Pridať do témy nový príspevok

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama