Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Výživa · Otazka-rucne dokrmovanie

Pridať do témy nový príspevok
  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>
AutorPríspevok

Martina

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevok Otazka-rucne dokrmovanieCitovať

Prosim skusenych o odpoved.

1. Mlada 4 dnove, zacala som krmit rozmocenou granulovanou zmesou ( Agrolens - mix granulovanych semien ), na druhy den zacali zapachajuce vykaly, ale nie zelene. Na treti den som zacala s Kaytee zmesou, prve krmenie uz vobec nestravil, ostalo vsetko v hrvoli a uhynul. Pozn - vodu som neprevarila pri prvom krmeni, dalsiu uz ano. Celkovo chradol od zaciatku.
Otazka - mate skusenost s niektorym tymto krmivom u uplne malych mladat? Aky typ krmiva mam pouzit u takehoto este uplne neopereneho mladeho?

2. Mlada tiez asi 4 dnove, najdene, tmavozelena hlienova hnacka, celkovo chradnuce, no s chutou do jedenia - typ je na e.coli.
POdavane nariedene Kaytee 3 x denne plus spolu asi 4 ml tekutin v ramci dna a noci - berberis vulgaris (antibioticke posobenie) a huminove kyseliny plv. Po 3 dnoch aj tak uhynul.
Otazka - moze byt vyssi prijem tekutin ( koli liecivam ) problem? Pred uhynom lapal po dychu asi hodinu.
Otazka - Vykaly sa menili k lepsiemu, sposobila som mojim postupom ten uhyn alebo liecba mozno zacala prilis neskoro?

Nie som chovatel, dostali sa mi do ruk tieto mladata. Holuby hniezdia na balkone. Dakujem
30 Aug 2022, 00:17

Pridať do témy nový príspevok

  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama