Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Všeobecne o poštových holuboch · Prosím o pomoc pri posúdení zdriavia holuba

Pridať do témy nový príspevok
  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>
AutorPríspevok

Pigeon

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevok Prosím o pomoc pri posúdení zdriavia holubaCitovať

Dobry den,
pristal mi na balkone okruzkovany holubok. Vdaka radam tu na fore sa mi podarilo dopatrat majitela ale ten je z Madarska az 250km odtialto a nechcelo sa mu ani verit, ze by jeho holub tak daleko doletel. Slubil som mu, ze sa o neho postaram kym si po neho nepride ale mal som z neho taky pocit, ze asi si po neho uz nepride nikdy.
Holubok vyzera sice zdravo ale ma zeleny riedky trus a to vraj signalizuje nejaku chorobu. Zohnal som mu rozne druhy obilnin, strukovin ale nic nechce jest jedine slnecnicu a trocha repku. Stale dokola len to iste.
Tak poprosim o radu skusenych ludi co si myslia o zdravotnom stave. Bude nejaky problem ak bude jest stale len slnecnicu ? Nevadi ked mu davam vodu z vodovodu ? Kedze tato voda je chlorovana.
18 Jún 2021, 12:53

jozef

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: Prosím o pomoc pri posúdení zdriavia holubaCitovať

Dajte mi žrať ryžu a piť vodu aj z vodovodu, môžte do nej pridať lyžičku jablčného octu.
24 Jún 2021, 18:12

Pigeon

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: Prosím o pomoc pri posúdení zdriavia holubaCitovať

Dakujem za odpoved. Ryžu som skusal ale nechce. Dal som mu natural verziu. Zoberie do zobačka a odhodí. A potom si radsej sadne hladný niekam nez by ju mal jest. Stále chce len tie olejnaté semená.
24 Jún 2021, 19:49

Pridať do témy nový príspevok

  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama